-
Hulp of Advies nodig?Bel 06-21516836
-
Gratis bezorging in NL en BEGespecialiseerd vervoer
-
Prijsgarantie!Gegarandeerd de laagste prijs*
-
Uw spiegel laten ophangen?Wij kunnen dit voor u regelen!
Subtiele en stijlvolle spiegel Carlo Helderzilver
In Italië hebben we een aantal nieuwe en bijzondere spiegels ontworpen, de spiegel Carlo is er een van.
Het ontwerp is gemaakt naar antieke voorbeelden en straalt daarmee een sfeer uit die de nostalgie ademt.
De lijst, de afwerking, de details, zelfs het glas, alles aan deze spiegel is uniek te noemen.
Om te beginnen wordt iedere spiegellijst ambachtelijk gemaakt en gekleurd door ambachtslieden in Italië, zo heeft u een ruime keus in de kleuren maar ook in de details hiervan.
Op het materiaal gebruik is zeker niet bezuinigd, de lijst is gemaakt van hout en het kleuren gebeurd met bladzilver slagmetaal.
Ook aan het spiegelglas is gedacht en is gemaakt met een milieu vriendelijk productie proces zonder lood en koper, het glas heeft een buitengewone helderheid en bestaat uit 30% gerecycled glas.
Het heeft zelfs een extra lange levensduur conform de EN 1036-norm!
Het spiegelglas is facet geslepen en heeft een dikte van 4mm.
De achter plaat 4 mm MDF is verlijmd voor veiligheid en heeft een verantwoorde herkomst FSC.
Deze spiegel is gemaakt voor een heerlijke luxe, in groot of klein formaat en past zelfs in een vijf sterren hotelkamer.
Spiegel stijl:
Klassiek
Horizontaal of verticaal 4 stuks ophanghaken zijn al aan de spiegellijst gemonteerd
wandspiegel/muurspiegel of staand op de vloer-schouw neerzetten
Ja, aanpassingen hierin zijn voor dit product mogelijk voor meer informatie kunt u bellen of mailen.